Skip to main content

Wyzwolone, pewne siebie i swojej seksualności kobiety chciałyby mieć idealnie gładkie ciało. Nasz gabinet jest w stanie zaoferować im to przy użyciu lasera LightSheer. Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia, w tym również z okolic intymnych. Możemy zapewnić naszych klientów, że depilacja miejsc intymnych przy użyciu technologii laserowych jest bezbolesna, a pozwala na uzyskanie oczekiwanych efektów pozbycia się zbędnego owłosienia. Wykonujemy różnego rodzaju zabiegi, określane wspólnym mianem depilacja intymna. W ich zakres wchodzą:

  • brazylijska depilacja,
  • depilacja bikini.

Depilacja bikini już od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, jeśli chodzi o laserowe usuwanie owłosienia z okolic intymnych. Obserwując zmiany na rynku widać, że depilacja miejsc intymnych całkowita, która powszechnie znana jest pod nazwą „brazylijskie bikini” lub „depilacja brazylijska”, zyskuje coraz więcej zwolenników. Początkowo usuwanie owłosienia z narządów płciowych było wstydliwym tematem. Dziś nikogo już to nie dziwi. Nasz gabinet w atmosferze całkowitej intymności prowadzi takie zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego lasera LightSheer.

Czym właściwie jest depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska polega na usunięciu absolutnie wszystkich włosów z miejsc intymnych. Jest przeprowadzana z powodów estetycznych i higienicznych. W jej wyniku uzyskuje się gładką skórę łona, pośladków, warg sromowych i okolic odbytu. Bujne owłosienie w miejscach intymnych nie sprzyja utrzymaniu higieny. Wystające spod bielizny lub stroju kąpielowego owłosienie jest uznawane za nieestetyczne, dlatego kobiety usuwają włoski z tych miejsc.

Wedle życzenia klientek, możemy wykonać depilację bikini całkowitego łącznie z przestrzenią międzypośladkową lub pozostawiając np. wąski pasek włosów nad łechtaczką i klasycznie, czyli usuwamy laserem włoski z okolic pachwin.
Nasz personel zadba o komfort psychiczny i fizyczny każdej klientki dając do zabiegu jednorazowe majteczki. Dzięki temu łatwiej będzie przełamać nieśmiałość podczas wykonywania nawet tak zaawansowanego zabiegu jak depilacja brazylijska.