Skip to main content

ZABIEGI NA PACHY WYKONUJEMY W ODSTĘPACH CO 8 TYGODNI

Laserowa depilacja jest jedną z najnowocześniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki niej można pozbyć się trwale włosów uważanych za zbędne z różnych części ciała. Jedną z nich są pachy. Włosy w tym newralgicznym obszarze zwłaszcza u pań, ale również coraz częściej u panów, są uznawane za niedopuszczalne. Minęły czasy wyzwolenia kobiet, kiedy to panie odmawiały usuwania owłosienia z nóg czy pach i szczyciły się nim chodząc w zwiewnych, lekkich, letnich sukienkach. W chwili obecnej kobieta z nieogolonymi pachami w bluzce na ramiączkach będzie wyglądała co najmniej nieestetycznie.

Nasz gabinet depilacji laserowej w Warszawie gwarantuje wykonanie skutecznych zabiegów depilacji pach przy użyciu lasera Lightsheer. Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala na fotodepilację dowolnych obszarów ciała, gwarantując całkowite bezpieczeństwo i efekty zabiegów. Pozbywanie się owłosienia za pomocą sprawdzonego urządzenia laserowego to bezinwazyjna metoda depilacji, niepowodująca żadnych uszkodzeń czy podrażnień skóry, dlatego też może być ona stosowana nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy.

Podczas zabiegu nasz personel zadba o Państwa komfort i odpowie na wszelkie pytania. Wytłumaczymy Państwu na czym polega depilacja laserowa. Dzięki światłu lasera niszczone są mieszki włosowe, przy nienaruszaniu delikatnej struktury naskórka. Podczas zabiegu można odczuwać nieznaczny dyskomfort w postaci pieczenia w miejscu użycia lasera.

Pachy depilujemy laserem w seriach kilku zabiegów, które prowadzą do całkowitego pozbycia się zbędnego owłosienia. Powierzchnia skóry pozostaje w doskonałej kondycji i szybko można wrócić do normalnej aktywności po skończonym zabiegu. W dniu zabiegu i dzięń po należy unikać antyperspirantów alkoholowych.