Skip to main content

LightSheer Duet różni się od swoich poprzedników swoją innowacyjnością połączoną z najnowocześniejszą technologią na świecie w dziedzinie trwałej depilacji owłosienia.  Jest to jedyny laser posiadający dwie głowice pracujące.

Pierwsza z głowic, zaopatrzona jest w okienko terapeutyczne z syntetycznego szafiru o wymiarach 9×9mm. Chłodzona końcówka będąca własnością patentową firmy zapobiega oparzeniom, nawet przy bardzo wysokich mocach. Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów i zapewnia nieporównywalną skuteczność.

Druga głowica to nowatorskie połączenie dużej powierzchni zabiegowej 22×35mm z podciśnieniem, zezwalające na bardzo szybką, skuteczną i  bezbolesną depilację dużych powierzchni ciała jak nogi, plecy, tors… Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a system Vacum zwiększa efektywność, dzięki czemu uzyskujemy skuteczną depilację przy niższych energiach. Liczba impulsów potrzebnych do depilacji jest 10-krotnie niższa w porównaniu z zabiegiem klasycznym, co dramatycznie skraca czas zabiegu – np. depilacja nóg zajmuje zaledwie 15-30 minut a nie jak poprzednio 2-3 godziny.

System zasysania skóry  pozwala  także na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek – niwelując tym samym powikłania – częste po zabiegach wykonywanych poprzednią wersją lasera! Głowica nie wymaga chłodzenia, a zabieg dzięki dużej szybkości jest bezbolesny i nie uciążliwy dla pacjenta.LightSheer Duet to gwarancja najwyższej skuteczności oraz najkrótszego czasu trwania zabiegu . To idealna alternatywa dla osób szukających szybkich, trwałych i bezbolesnych  metod depilacji, pragnących spełnić marzenie o gładkiej skórze, pozbawionej podrażnień, wrastających włosków i bliznowców spowodowanych wcześniejszą metoda depilacji (wosk, depilator, itp.).

Najnowocześniejszy na świecie laser LightSheer Duet wyposażony jest dodatkowo w drugą głowicę „podciśnieniową” o powierzchni okienka roboczego 22x35mm, gdzie jeden „strzał” likwiduje kilkukrotnie większą powierzchnię niż standardowa głowica.

Laser medyczny LightSheer DUET został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii).

Więcej na stronie producenta