Skip to main content

W naszym gabinecie obok depilacji laserowej, oferujemy szereg innych zabiegów w zakresu medycyny estetycznej, wśród których szczególnie polecamy mezoterapię igłową.

Zabieg ten polega na bezpośredniej iniekcji substancji leczniczych lub preparatów odmładzających, do tkanek śródskórnych. Pomimo faktu, że mezoterapia igłowa jest zabiegiem inwazyjnym, nie powoduje silnych dolegliwości bólowych, a co najwyżej pewne uczucie dyskomfortu, bowiem substancje odżywcze są wprowadzane do skóry z wykorzystaniem bardzo cienkiej igły. „Koktajle” odmładzające, nawilżające czy rewitalizujące mają inny skład, w zależności od indywidualnych potrzeb każdego naszego pacjenta.

Mogą one zawierać:

witaminy, aminokwasy, oligoelementy, kwas hialuronowy i polimlekowy, enzymy, nukleotydy, wyciągi tkankowe.

Aby uzyskać pożądane, korzystne efekty upiększające przy zastosowaniu mezoterapii igłowej, zaleca się wykonanie pełnej serii zabiegów, obejmujących 4-6 iniekcji, wykonywanych co 4-6 tygodni.

Żaden krem, nawet z najbardziej zaawansowaną formułą nie przyniesie takich efektów, jak mezoterapia, bowiem w jej trakcie substancje aktywne są dostarczane do głębszych warstw skóry właściwej w sposób bezpośredni. Systematyczne zabiegi prowadzą do regeneracji skóry i powstrzymania konsekwencji starzenia się. Działają odmładzająco, ponieważ pobudzają syntezę kolagenu i elastyny. Przynoszą optymalne nawilżenie skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej i zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych. Za pośrednictwem mezoterapii igłowej można skutecznie korygować zmarszczki, poprawić koloryt skóry i jej gładkość, jak również wpłynąć korzystnie na kondycję włosów.

Mezoterapię stosujemy na:

  • Nawilżenie skóry,
  • Wygładzenie zmarszczek,
  • Na skórę głowy przy wypadaniu włosów,
  • Cellulit,
  • Blizny,
  • Rozstępy.

Dzięki odpowiednio dobranym preparatom jesteśmy w stanie sobie poradzić z różnymi problemami. Dlatego mezoterapia jest idealnym rozwiązaniem jeśli borykasz się z tak zwaną „pomarańczową skórką”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na profesjonalne zabiegi na cellulit. Warszawa, ul. Wilcza 2/4 lok. 3.