Nucleofill

Nucleofill Eyes to skuteczny zabieg o silnym działaniu liftingującym i przeciwstarzeniowym. Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która zawiera polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.
Po pierwsze – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.
Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne.
Kolejny mechanizm to wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry, dzięki czemu czemu skóra zyskuje jędrność i nawilżenie.

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Ponadto poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
Efekt będzie wyraźny, ale naturalny – dokładnie taki, jakiego oczekujesz!
Odbudowuje głębokie warstwy skóry oraz długotrwale nawilża skórę.

 

Efekty

Po zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry w okolicach oczu, jest ona jędrna, elastyczna i napięta, cienie oraz zmarszczki pod oczami zostają zlikwidowane a skóra jest silnie nawilżona.
Czas utrzymywania się efektu zależy od wieku, rodzaju skóry, sposobu odżywiania, trybu życia a także nadmiernego korzystania z kąpieli słonecznych, sauny i solarium.

Wskazania
  • zmarszczki w okolicy oczu
  • cienie pod oczami
  • sucha skóra wokół oczu
  • brak elastyczności i jędrności