Skip to main content
LipoCryo

Kto z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Chyba nie ma takiej osoby. Niestety na efekty diety oraz ćwiczeń trzeba długo czekać, dlatego zabiegi takie jak odchudzanie zimnem cieszą się coraz większą popularnością. Wykorzystując unikalny wpływ niskiej temperatury na tkankę tłuszczową człowieka, urządzenie medyczne do LipoCryo pozwala na nieinwazyjną, ale bardzo skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Służy ono do zabiegów kriolipolizy – nowatorskiej techniki powodującej trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej i uzyskanie efektu wyszczuplenia.

Tłuszcz znajdujący się pod skórą jest wrażliwy na działanie zimna, dlatego kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może spowodować jego utratę. Komórki tłuszczowe umierają w temperaturze już 3 stopni Celsjusza, która jest bezpieczna dla pozostałych tkanek i narządów wewnętrznych człowieka.

Urządzenie medyczne LipoCryo powoduje, że lipidy z komórek tłuszczowych, tzw. adipocytów, na skutek mrożenia, są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny na zewnątrz. Następuje krystalizacja trójglicerydów i inicjowany jest proces apoptozy, prowadzący do eliminacji adipocytów.

Dla Kogo?

Zabiegi kroplipolizy z zastosowaniem LipoCryo przeznaczone są dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, m.in. na brzuchu, biodrach czy udach. Zabieg jest bezbolesny, choć u niektórych pacjentów może wystąpić uczucie dyskomfortu.

Nasz salon wyszedł naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy od lat borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i rozszerzył swoją działalność. Depi-Light to nie tylko gabinet depilacji laserowej oraz wypożyczalnia laserów, ale również miejsce, w którym możesz poddać się zabiegom takim jak kriolipoliza.
Warszawa jest miastem, gdzie ludzie ciągle żyją „w biegu” i nie zawsze znajdują czas na siłownię, fitness lub inną formę aktywności fizycznej. Jednak dzięki zabiegom takim jak odchudzanie zimnem możliwe jest nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Warszawa jest w czołówce miast, w których wykonuje się takie zabiegi. Dlatego szukając idealnego gabinetu, który sprosta stawianym mu wyzwaniom coraz częściej wpisujemy w wyszukiwarkę takie hasła jak „kriolipoliza Warszawa”, „Lipocryo Warszawa”, „zabiegi odchudzające Warszawa” czy też „odchudzanie zimnem Warszawa”. Jednak zanim zdecydujecie się na jakikolwiek salon, który wykonuje takie zabiegi, warto zapoznać się z opiniami na jego temat. Częste promocje oraz niskie ceny kuszą, ale nie zawsze łączą się z wysoką jakością wykonywanych usług. W Depi-Light zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu.