Skip to main content

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętów Light Sheer, Quadro Star, Lipocryo

PRACUJEMY NA NAJWYŻSZEJ KLASY LASERACH MEDYCZNYCH

Warszawa – dowóz gratis!!!

Więcej informacji pod numerem 606 404 567 lub na stronie naszej wypożyczalni www.laserlightsheer.pl.

Nie pożałujecie Państwo nawiązania współpracy z naszym salonem!

Naszą specjalnością jest depilacja laserowa. Aby zagwarantować wysoką jakość usług, korzystamy z zaawansowanego pod względem technologicznym sprzętu – lasera Lightsheer.

Od kilku lat obserwuje się wzrost popularności zabiegów takich jak fotodepilacja oraz laserowe usuwanie owłosienia. Warszawa jest na to najlepszym przykładem, ponieważ od wielu lat zainteresowanie tego typu usługami systematycznie rośnie. Śmiało można powiedzieć, że depilacja bikini czy depilacja brazylijska coraz częściej wykonywana jest przy użyciu lasera Lightsheer. W związku z tym swoją ofertę wzbogaciliśmy o możliwość wypożyczenia lasera LightSheer. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które chcą poszerzyć swój asortyment usług. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość przetestowania i zaoferowania usług depilacji laserowej np. podczas imprez kosmetycznych.

Wynajem lasera Lightsheer na terenie Warszawy jest realizowany bez pobierania jakichkolwiek opłat z tytułu dowozu sprzętu do klienta.

Jeżeli interesuje Państwa wypożyczalnia laserów do depilacji – zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących cen oraz zasad, na których realizujemy wynajem laserów.

laser