Skuteczna, szybka, przynosząca oczekiwane efekty – depilacja laserowa  z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych urządzeń laserowych pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia raz na zawsze.

laser lightsheer

Depilacja laserowa (nie mylić z fotodepilacja ) cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Obecnie panuje moda na posiadanie idealnie gładkiego ciała. Pozwala ono na zadbanie w najwyższej mierze o higienę oraz na uzyskanie pożądanego wyglądu. Problem niechcianego owłosienia już nigdy nie będzie Państwa męczył i spędzał snu w powiek. Laserowe usuwanie owłosienia jest jedyną, w pełni skuteczną metodą na uzyskanie jedwabistego ciała. Żadna klasyczna metoda golenia i usuwania włosów nie może się równać z depilacją laserową.

laserTrwałe efekty depilacji można uzyskać wyłącznie przy wykorzystaniu medycznych laserów. Należy unikać  fotodepilacji  IPL, która jedynie osłabia włosy, ale nie usuwa ich trwale!!! Ważne aby zabieg był przeprowadzony przez wykwalifikowany personel, z zastosowaniem odpowiedniego lasera. Nasz gabinet dysponuje najlepszym na rynku laserem lightsheer. Nasze studio gwarantuje, że każdy klient będzie w pełni usatysfakcjonowany z jakości wykonania zabiegu, a także z indywidualnego podejścia personelu do każdego naszego Klienta.
Laser LightSheer emituje wiązkę światła o długości 800 nm, która jest pochłaniana przez barwnik włosa (melaninę), co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Należy pamiętać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Są trzy fazy wzrostu włosa: aktywnego wzrostu, przejściowa i uśpienia. Laser może zniszczyć tylko włosy znajdujące się w fazie anagenu czyli w fazie aktywnego wzrostu. Dlatego też, aby usunąć prawie wszystkie włosy zabiegi muszą być powtarzane w regularnych odstępach. Pełna seria  to 4-6 zabiegów, w zależności od części ciała, rodzaju włosów, wieku i predyspozycji genetycznych  Podczas jednego zabiegu można usunąć trwale około 30 % włosów a po co najmniej 4 zabiegach nawet 90 %. Do zabiegu najlepiej kwalifikują się włosy ciemne. W przypadku włosów jaśniejszych lub delikatniejszych możliwe jest uzyskanie przerzedzenia. Wykonujemy zabiegi na całym ciele oraz na twarzy, w ofercie także depilacja intymna.
cykl wzrostu włosa

BEZPIECZEŃSTWO

W gabinecie Depi -Light, zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez doświadczony personel, który przeszedł specjalistyczne szkolenie, prowadzone przez firmę Coherent – głównego dystrybutora LightSheer w Polsce. Daje to gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa oferowanych usług.