Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji! Zachęcamy do kontaktu z nami:

DEPI-LIGHT
ul.Wilcza 3 lokal 11 2 piętro
00-538 Warszawa

(wejście do lokalu z bramy)

depilacja laserowa warszawa 511 134 181
kontakt@depi-light.pl

Godziny otwarcia:
Pn-Pt     8.00-20.00
Sobota  8.00-14.00

Salony partnerskie:

Ul. Spółdzielcza 68; 96-300 Żyrardów
606 404 567
Ul. Wiejska 34; 87-800 Włocławek
606 404 567

ZADAJ PYTANIE SPECJALIŚCIE:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


W Warszawie nie brakuje znakomitych salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Niemniej, nasz gabinet DEPI-LIGHT może zaoferować Państwu coś szczególnego – depilację laserową z wykorzystaniem unikalnej technologii lasera Light Sheer. Jesteśmy jednym z pierwszych salonów w skali Polski, który jest wyposażony w oryginalne urządzenie do fotodepilacji różnych części ciała. Nasi klienci mogą więc bezpiecznie odkrywać korzyści, jakie niesie za sobą laserowa depilacja.

Warszawa jest miejscem naszej działalności. Nasz gabinet DEPI-LIGHT zlokalizowany jest na ulicy Wilczej 2/4 lok. 3, na rogu ulicy Wilczej i Alei Ujazdowskich. Specjalnie dla naszych klientów zapewniamy długie godziny otwarcia gabinetu, aby każda, nawet najbardziej zapracowana osoba miała możliwość skorzystania z naszych usług depilacji i nie tylko.

Depilacja laserowa Warszawa w naszej ofercie znajdują się:

• depilacja bikini,

• depilacja brazylijska,

• depilacja brwi,

• depilacja miejsc intymnych,

• depilacja nóg,

• depilacja pach,

• epilacja,

• depilacja mężczyzn itp.

Oprócz tego świadczymy usługi z dziedziny medycyny estetycznej, dbając o jak najlepszy wygląd naszych pacjentów. Hamujemy oznaki starzenia się skóry, przywracamy jej młody wygląd, nadajemy doskonałe nawilżenie i elastyczność. Nasz wykwalifikowany personel ma doświadczenie w obsłudze zaawansowanych urządzeń służących do depilacji laserowej i mezoterapii igłowej. Gwarantujemy pełną skuteczność podejmowanych przez nas działań oraz zindywidualizowane podejście do każdego klienta. Depilacja laserowa warszawa

 

Depi-Light to nie tylko depilacja

W naszym gabinecie możecie umówić się nie tylko na zabiegi depilacja laserowa warszawa. Oferujemy m. in.: usuwanie przebarwień oraz zmian skórnych, peelingi chemiczne, a także zabieg kriolipolizy LipoCryo, który stanowi przełom w odchudzaniu. Warszawa ul. Wilczej 3 lokal 11 2 piętro, depilacja laserowa warszawa.