Skip to main content

ZABIEGI NA NOGI WYKONUJEMY W ODSTĘPACH CO 10-12 TYGODNI

Nie musisz godzić się na ból i podrażnienia przy każdym usuwaniu zbędnego owłosienia z nóg. Mogą być one idealne gładkie każdego dnia za sprawą depilacji laserowej. ( nie mylić z fotodepilacja ) wykorzystującej światło lasera do usuwania włosków z każdej części ciała, także z nóg, które zdecydowanie najczęściej poddawane są zabiegom depilacji.

Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosów z nóg, jedynym możliwym wyborem jest depilacja laserowa.
Warszawa jest miejscem naszej działalności, ale klientki przyjeżdżają do naszego gabinetu z różnych stron Polski, aby skorzystać z profesjonalnych urządzeń laserowych Lightsheer. Laser uszkadza mieszki włosowe w skórze, będące na etapie uśpienia. Stąd też dla uzyskania pożądanych efektów super gładkich nóg, bez podrażnień i odrastających po kilku tygodniach włosków zaleca się wykonanie kilku zabiegów w ramach jednej serii.

Depilacja laserowa ma swoją cenę, ale warto wydać więcej pieniędzy, aby pozbyć się zbędnego owłosienia i nie musieć sięgać co kilka dni po depilator lub maszynkę do golenia. Nasz personel zadba o komfortowe warunki przeprowadzania zabiegu depilacji laserowej nóg. Od razu po wykonaniu epilacji klient może wrócić do codziennej aktywności.

Najlepiej rozpocząć depilację nóg z użyciem lasera Lightsheer na jesień lub zimą, ponieważ świeża opalenizna stanowi jedno z przeciwwskazań do zabiegu. Dzięki temu wraz z nastaniem pięknej, letniej pogody każda kobieta będzie mogła pochwalić się gładkimi nogami – bez podrażnień czy jakichkolwiek śladów wrastających włosków. Już nigdy nie będziecie Państwo musieli ukrywać swoich nóg przed światem i wstydzić się ich niedoskonałego wyglądu.

Laserowa depilacja Light sheer usunie problem wraz z korzeniem!