Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie mieścisz się w ulubioną sukienkę? Przyjdź do gabinetu Depi-Light i skorzystaj z promocji na zabiegi Lipo Cryo. Już teraz za jedno przyłożenie zapłacisz tylko 100 zł!

Nasze urządzenie LipoCryo pozwala zredukować nawet do 45% komórek tłuszczowych już w trakcie jednego zabiegu, który trwa od 35 do 45 minut. Zauważalne efekty widoczne są już po 2 – 3 tygodniach od wykonania zabiegu kriolipolizy. Ostateczny efekt widoczny jest po upływie okołu sześciu tygodni i może się utrzymywać ponad 6 miesięcy. W zależności od grubości tkanki tłuszczowej pacjenta przeprowadza się od 1 do 3 sesji. Najczęściej kriolipolizę wykonuje się na takich partiach ciała jak: brzuch, łydki, uda, pośladki, okolice ramion i bioder. Należy jednak pamiętać, że zabieg ten nie jest metodą leczenia otyłości, a jedynie pomaga przy modelowaniu partii ciała, które mają miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Więcej na ten temat możecie przeczytać w zakładce „odchudzanie – lipocryo„.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć o promocji na zabiegi depilacji laserowej, która obowiązuje do końca grudnia, a w niej m. in.:

  • łydki 3 x 500 zł,
  • całe nogi 3 x 1200 zł, w tym 3 x bikini podstawowe gratis,
  • łydki 3 x 600 zł, w tym 3 x kolana gratis,
  • uda 3 x 600 zł, w tym 3 x bikini podstawowe gratis,
  • całe nogi, bikini głębokie, pachy 600 zł.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z promocji na odchudzanie zimnem. Warszawa, ul. Wilcza 2/4 lok. 3.